Aicinām Liepājas un apkārtējo reģionu NVO uz NVO “vēlajām brokastīm”! ????☕
29. maijā pl. 15.00 Rīgas ielā 8, Liepājā (“Sociālā atbalsta un izglītības fonds” (SAIF) telpās)
Šajās “vēlajās brokastīs” ar savu pieredzes stāstu dalīsies biedrība "Latvijas Bērnu labklājības tīkls" un stāstīs par to, kā NVO var aizstāvēt savu mērķa grupu intereses un panākt reālas pārmaiņas sabiedrībā. Dalībnieki gūs praktisku izpratni par sadarbību ar pašvaldībām un valsts institūcijām, kopīgu interešu definēšanu, datu un pieredzes izmantošanu argumentācijā, kā arī sabiedrības iesaisti un atbalsta veidošanu aktuālu jautājumu risināšanā.
Biedrības "Latvijas Bērnu labklājības tīkls" misija ir palīdzēt cilvēkiem un sistēmām kļūt draudzīgākām bērniem. Tīkls apvieno 30 biedrus (organizācijas un individuālos biedrus) ar kopīgu vīziju: labbūtība un līdzdalība katram bērnam Latvijā.
Sagaidi diskusijas, tīklošanos un neformālas sarunas pie kafijas tases ar citām NVO!
Uzzini vairāk un piesakies dalībai līdz 25. maijam, aizpildot pieteikuma formu: https://liepaja.impacthub.net/nvo-velas-brokastis/
Maksimālais dalībnieku skaits: 20. Dalība pieejama bez maksas.
Projekts “Ceļā uz ietekmi: NVO kapacitātes stiprināšana” tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par NVO ietekmes “vēlo brokastu” un NVO kapacitātes stiprināšanas foruma saturu atbild biedrība “Impact Hub” sadarbībā ar biedrību “NEXT”.
#nvobrokastis #nvoietekme #SIF_NVOFonds