Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Jūras svētki Liepājā 2024

13.07.2024. 11.00–23.30
Jūrmalas parks, Jūrmalas ielas galā (56.502985, 20.997575)

Jūras svētki Liepājā šogad tiks atzīmēti 13. jūlijā Jūrmalas parka teritorijā - no Jūrmalas ielas līdz koncertdārzam “Pūt, vējiņi!”, kā arī skaistajā Liepājas pludmalē.

Jau tradicionāli svētku rīts sāksies pie Pieminekļa bojā gājušiem jūrniekiem un zvejniekiem ar piemiņas brīdi pulksten 11.00.

Svētku muzikālā, izklaidējošā un izzinošā programma apmeklētājus priecēs no pulksten 12.00. Visas dienas garumā ikvienam būs iespēja iesaistīties dažādās radošās un izglītojošās aktivitātēs, lai iepazītu jūru, tās iemītniekus, augus un mūsu dzīvi tās krastā. Arī šogad pludmalē varēsim piedalīties vai vērot smilšu skulptūru veidošanu, tīkla vilkšanu un jūras izpētes procesus.

Vakara programmā, sākot no pulksten 19.00, uz muzikālās skatuves uzstāsies Latvijā populāri un iemīļoti mūziķi.

Visas dienas garumā darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, apmeklētāji piekrīt foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.