Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Raxtu Raxti un Sinfonietta Rīga

25.05.2024. 19.00–21.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Liepājas koncertzāles pavasara sezonas noslēgumā uz lielās skatuves piedzīvosim īpašu maģiju, ko veidos mijiedarbība starp tautas un akadēmisko mūziku – grupu “Raxtu Raxti” un godalgoto kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā. Kopīgajā koncertprogrammā skanēs grupas “Raxtu Raxti” skaistākās dziesmas jaunos aranžējumos, kurus radījis Emīls Zilberts.

Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” allaž bijis atvērts sadarbībai ar neakadēmiskās jomas mūziķiem, paplašinot mūzikas jomu robežas un radot jaunatklājuma prieku. Grupas “Raxtu Raxti” mūziku raksturo profesionāls un izjusts izpildījums, degsme un nebaidīšanās eksperimentēt ar dažādiem tautas instrumentiem, kas daudzām labi pazīstamām dziesmām piešķir pavisam jaunas krāsas.

 

Piedalās: 

Apvienība “Raxtu Raxti”

Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”

Normunds Šnē, diriģents

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.