Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Lieldienu ieskandināšana Liepājas muzejā

28.03.2024. 15.00–17.00
Liepājas muzejs, pagrabstāvs (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

Ceturtdien, 28. martā, plkst. 15 Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 aicina ģimenes ar bērniem uz Lieldienu ieskandināšanu, stāstnieku vadībā iepazīstot ekspozīciju “Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs”, krāsojot olas, apgūstot ticējumus un Lieldienu gaisotnē gatavojoties pavasara saulgriežiem.

Pasākumā Lieldienu noskaņās papildus olu krāsošanai, ripināšanai un kaujām, izzināsim senās paražas, kopā ar Nīcas vidusskolas folkloras kopu “Rakari” iesim rotaļās un dziedāsim dziesmas, ļausimies pavasarīgam priekam un pārdomāsim laikmetīgās kultūras nozīmi svētkos un ikdienā. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, darbošanās noritēs arī Liepājas muzeja dārzā.

Dalības maksa – 5 eiro. Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. +371 29605223 vai e-pastā muzejs@liepaja.lv.

Papildu uzziņai skatīt ŠEIT.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.