Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Londonas gospeļkoris. Ziemassvētku koncerts

16.12.2023. 18.00–20.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Ziemassvētku ieskaņā koncertzālē “Lielais dzintars” ar īpašu svētku programmu uzstāsies pasaulslavenais Londonas gospeļkoris, kas jau vairākus gadu desmitus ierindojies pasaulē labāko profesionālo koru sarakstā, gūstot arī augstus panākumus Lielbritānijas talantu šovā “Britain’s Got Talent”. Kolektīvs ir labi pazīstams ar saviem enerģiskajiem priekšnesumiem un aizkustinošajām dziesmām, kas klausītājus Liepājā aicinās ļauties priekam, mīlestībai un vienotībai. 

Koncertā koris izpildīs tādas iemīļotas un populāras Ziemassvētku dziesmas kā “Silent night” (“Klusa nakts, svēta nakts”), “Hark! The Herald Angels Sing”, rokgrupas “Slade” dziesmu “Merry Christmas Everyone”. Aicinot apmeklētājus dziedāt un dejot līdzi, dziedātāji izpildīs arī tradicionālos un mūsdienu gospeļus.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.