Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Bosgrāfs un Saliete. Baroka iedvesmotie

15.10.2023. 15.00–16.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle (Radio iela 8, Liepāja)

Koncertsērija “PERSONĪGI”

Viens no pasaulē labākajiem blokflautistiem, nīderlandietis Ēriks Bosgrāfs, kopā ar izcilo latviešu klavesīnisti Ievu Salieti radījis virtuozu programmu cauri laikiem. Būs reti dzirdamu Itālijas, Spānijas un Nīderlandes sengadu meistaru darbi, vācu vēlā baroka ģēniju Tēlemaņa un Baha opusi, kā arī īsas abu vēsturisko instrumentu ekspedīcijas laikmetīgajā mūzikā.

Pavisam jaunas krāsas blokflautas un klavesīna skanējumā koncertā ienesīs laikmetīgā mūzika, kurā abi mūziķi eksponējas solistu ampluā. Ievas Salietes solo atskaņojumā skanēs šī gada lieljubilāra Ģerģa Ligeti fantastiski aizraujošais “Continuum” klavesīnam un populārā ģitārista un komponista Matīsa Čudara dziļdomīgais jaundarbs “Thread” jeb “Pavediens”, kas 2023. gada pavasarī pirmatskaņots ASV un nu beidzot nonāks Latvijā. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.