Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Grāmatas "Karostas noslēpuma skartie" atvēršana

24.11.2022. 18.00–19.30
Liepājas interjera muzejs ''Hoijeres kundzes viesu nams'' (Kungu iela 24, Liepāja)

Ceturtdien, 24. novembrī plkst. 18.00 Liepājas muzeja filiālē Kungu ielā 24 norisināsies izdevniecības “Latvijas Mediji” grāmatas “Karostas noslēpumu skartie” atvēršanas svētki, kuras autori ir nu jau aizsaulē aizgājušais laikraksta “Kurzemes Vārds” goda redaktors, žurnālists, publicists Andžils Remess un atvaļinātais virsnieks kā arī kolekcionārs - Juris Raķis.

“Šīs grāmatas mērķis ir tikai pavērt spraugu aizkarā uz sendienām un atgādināt par šiem cilvēkiem. Un, ieskatoties viņu raibā mūža gājumā, varbūt lasītāju acu priekšā pavērsies arī skats uz varonīgas un skarbas, dramatiskas un traģiskas elpas apvīto vietu Baltijas jūras krastā, kas padarīja gludāku šo cilvēku tālāko ceļu”, sacījis grāmatas līdzautors Andžils Remess.

Ieeja grāmatas atvēršanas svētkos - bezmaksas.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.