Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Miķeļa Golta (1922.-2007.) piemiņas izstāde “Pretī saulei”

14.01.2025. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 29. novembra galerijā “Romas dārzs” būs skatāma mākslinieka Miķeļa Golta (1922.-2007.) piemiņas izstāde “Pretī saulei”.

Izstādē varēs apskatīt vairāk nekā 33 gleznas, kuras tapušas mākslinieka visas dzīves laikā. Izstādes apmeklētāji varēs arī aplūkot mākslinieka darinātās mēbeles un privātās lietas.

Miķelis Golts piedzima 1922. gada 25. decembrī Rucavas pagasta Nidas ciematā zvejnieka ģimenē. Kopumā savas dzīves laikā gleznotājs aiz sevis atstājis ievērojamu māksliniecisko mantojumu. Viņš ir pazīstams ar to, ka gleznoja paša izkoptajā tehnikā, kur liela nozīme ir faktūrām. Mākslinieka gleznas izceļas ar izveidoto reljefu, brīvu, impulsīvu krāsas uzklāšanas veidu un darba virsmas plastiku. Gleznas faktūrai tika izmantotas krāsas un jūrmalas smiltis un gliemežvāki, kā arī citas vien māksliniekam zināmas sastāvdaļas. Savas autortehnikas recepti mākslinieks rūpīgi slēpa un tā joprojām nav atklāta. Ņemot vērā īpašo glezniecības tehniku, darbi tapa uz audekla vai uz kartona guļus stāvoklī.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.