Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

FunCOOLio koncerts Pegaza Pagalmā

27.07.2024. 20.00–23.50
Pegaza pagalms (Kuršu iela 20, Liepāja)

27.jūlijā Pegaza Pagalmā uzstāsies FunCOOLio – grupa no Rīgas, kas izpilda oriģinālkompozīcijas ‘’Baltic Fusion’’/funk stilā. Apvienība spēlē oriģinālmūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.

Sacerot kompozīcijas, FunCOOLio izmanto unikālo Hammond ērģeļu skaņu.

2023. gada 12. aprīlī nāca klajā FunCOOLio trešais studijas albums. Tas ir īpatnējs kopdarbs ar vēl īpatnējāku nosaukumu - “Ruslan Px un FunCOOLio play Bossa Nova” – igauņu komponista Ruslana Px un latviešu instrumentālās grupas FunCOOLio darbs, kura raksturojošā īpatnība ir oriģināls materiāla izklāsts, baltu melodiskums un kompozīciju nestandarta struktūra.

FunCOOLio sastāvā dzirdēsim saksofonistu Fredu Ormēnu, taustiņinstrumentālistu Viktoru Ritovu, ģitāristu Ģeorģiju Panfilovu, bundzinieku Juriju Osipoviču un basģitāristu Denisu Gradaļevu.

Pasākuma sākums plkst. 20:00.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātei.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.