Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Kristīne Prauliņa, LRBB un Remix hiti

19.07.2024. 19.00–21.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Vasaras pašā plaukumā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” uzmundrinošu, košu un augstvērtīgu džeza mūzikas vakaru radīs talantīgā dziedātāja Kristīne Prauliņa un apvienība “The Soulful Crew”, kā arī leģendārās grupas “Remix” dalībnieki Uldis Marhilevičs un Aivars Hermanis, kuri kopā ar Latvijas Radio bigbendu atskaņos grupas instrumentālos hitus jaunos aranžējumos.

Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kāps Kristīne Prauliņa un “The Soulful Crew”, piedāvājot klausītājiem viegli romantisku, dvēselisku un aizrautīgu oriģinālmūziku angļu un latviešu valodā. Grupas skanējums variē no intīmi trausliem dziesminieku motīviem līdz pilnskanīgai, plašai soulmūzikas ekspresijai. Viņu mūzikā saklausāms  blūzs, gospeļmūzikas elementi, soulmūzika, fanks, grūvs, brīžiem roķīgs džezs.

Piedalās:

Kristīne Prauliņa, vokāls

grupa “The Soulful Crew”

Uldis Marhilevičs, taustiņinstrumenti

Aivars Hermanis, ģitāra

Latvijas Radio bigbends

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.