Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

"Viņas Ziemeļu sauciens". Rotu un foto izstādes atklāšana

12.07.2024. 17.00–18.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", mākslas telpa "Civita Nova" (Radio iela 8, Liepāja)

Koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” skatāma “Baltu Rotu” un fotogrāmatas “Ziemeļmeitas kods” radošās komandas iedvesmojošā rotu un fotogrāfiju izstāde “Viņas ziemeļu sauciens”. Liepāja ir šīs ceļojošās izstādes pēdējais un noslēdzošais pieturas punkts, kur ekspozīciju papildinās īpaši šai pilsētai veltīti pārsteigumi.

Izstādes autori aicina apmeklētājus ielūkoties mūsu tautas kultūras un cilvēku stāstos, to tuvplānos, kas cauri gadsimtiem atbalsojas mūsdienās un dod spēku katrai nākamajai paaudzei.

Izstādes atklāšanas pasākumā 12. jūlijā plkst. 17.00 mākslas telpā būs pieejams arī pop-up veikaliņš, kurā varēs iegādāties “Baltu rotas” un foto grāmatu “Ziemeļmeitas kods”.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.