Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Julian Joseph. Rhapsody in Blue

12.07.2024. 19.00–21.00
Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" (Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja)

Liepājas Simfoniskais orķestris galvenā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā muzicēs ar pasaulslaveno džezmeni Džūlianu Džozefu, kopīgi atskaņojot leģendārā amerikāņu džeza komponista un pianista Džordža Gēršvina “Rhapsody in Blue”.

Karstasinīgo vasaras mūzikas programmu papildinās slaveni flamenko dejotāji – Letīcija Domingesa un Manuels Bellido.

Koncertā publika varēs baudīt Leonarda Bernstaina simfoniskās dejas no mūzikla “Vestsaidas stāsts”, kā arī Džordža Gēršvina “Rhapsody in Blue”. Flamenko dejotāji klausītājus aizvedīs uz saulaino Spāniju. Spāņu mūzikas eksotika un eiropeiskā ietekme romantismā atspoguļosies slavenās Žorža Bizē operas “Karmena” fragmentos. Programmā skanēs arī darbi, ko radījuši andalūziešu komponisti: Manuela de Faljas spāņu deja no operas “La Vida Breve”, kā arī sarsuelas klasika – Geronimo Himeneza “La Boda de Luis Alonso”.

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.