Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Dabas mājas ekspozīcijas apskate speciālista vadībā

11.07.2024. 15.00–16.00
Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (Dabas māja, Zirgu sala 2, Liepāja)

Liepājas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Dabas māja plašāk atvērta sabiedrībai - līdz ar skolēnu vasaras brīvlaiku tiek mainīts fokuss uz pilsētas iedzīvotājiem un viesiem! Aicinām ikvienu interesentu, īpaši ģimenes ar bērniem, iepazīt dabas daudzveidības aizraujošo pusi un kļūt par dabas pētniekiem. Ekspozīcijas apskates laikā ikviens caur interaktīvām instalācijām un izglītojošu speciālistes vadītu stāstu iepazīs vides zinātnes – bioloģiju, ekoloģiju un zooloģiju, dzirdēs interesantus stāstus par Zirgu salas vēsturi, Liepājas ezera teritorijas dabas vērtībām un vietējo ekosistēmu. 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, taču organizētas grupas (vairāk par 10 personām) lūdzam rezervēt savlaicīgi pa tālruni +371 26 644 834 . Apmeklētāju laiks var tikt samazināts organizētu grupu pieteikumu gadījumā. 

Vairāk informācijas par cenrādi: https://ziic.liepaja.edu.lv/cenradis/

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.