Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Stāstu pastaiga “Miķelis Valters un Jaunliepāja”

11.07.2024. 18.00–19.00
Teodora Breikša iela 45, Liepāja (Teodora Breikša iela 45, Liepāja)

Jaunliepājnieki aicina uz stāstu pastaigām!

Šogad Miķelim Valteram  (1874 - 1968) – pirmajam Latvijas iekšlietu ministram, diplomātam, juristam, dzejniekam, aktierim un sabiedriskam darbiniekam - svinam 150.jubileju. Jaunliepājā viņš ir dzimis un uzsācis savas pirmās darba gaitas, laikā kad ostā vēl iebrauc tikai burinieki un liellaivas, Baseina ielā vēl nav uzcelta Emigrantu poliklīnika, vēl nav atklāta tvaikoņu līnija “Liepāja-Ņujorka-Halifaksa”, vēl nav uzcelta jaunā Dzelzceļa stacija, nav izbūvēta tramvaja līnija Rīgas ielā, bet jau darbojas tērauda un čuguna lietuve, Annas tirgus, Jaunliepājas parks ar paviljonu koncertiem.

Jaunliepājas entuziaste Ērika Korāte aicina uz apmēram stundu garu stāstu maršrutu: Annas tirgus, 1905. gada iela, Rīgas iela, Baseina iela, Raiņa iela.
Sākums 18:00 Teodora Breikša ielā 45.
Pasākums ir bez maksas.

Vēl šovasar jaunliepājnieki aicinās uz stāstiem par Korķu un linolejas rūpnīcu, Vecajiem kapiem un arī uz literāru atmiņu pastaigu. Sekojiet līdzi FB lapā "Jaunliepāja" un pasākumu kalendārā!

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.