Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Vasaras grila meistarklase ar Renāru Purmali

11.07.2024. 17.00–20.00
Liepājas interjera muzejs ''Hoijeres kundzes viesu nams'' (Kungu iela 24, Liepāja)

Ceturtdien, 11. jūlijā, plkst. 17 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzeja pagalmā Kungu ielā 24 ar “Vasaras grila uzkodu meistarklasi” viesosies šefpavārs, zīmola un grāmatas “Gatavo dabā” autors, austeru eksperts un Latvijas čempions austeru atvēršanā Renārs Purmalis. Savukārt pēc meistarklases liepājnieki un pilsētas viesi varēs iegādāties un nobaudīt austeres, ko Renārs Purmalis būs atvedis sev līdzi.

Meistarklase Hoijeres nama vēsturiskajā pagalmā norisināsies, šefpavāram gatavojot kopā ar meistarklases dalībniekiem. Klātesošajiem būs iespēja pārņemt vairākas idejas, ko un kā gatavot svētku reizēs vai ikdienā mājas apstākļos un pie dabas.

Uzkodas tiks gatavotas gan no gaļas, gan zivs, jūras veltēm, gan sezonālajiem dārzeņiem un zaļumiem. Neizpaliks arī deserta uzkoda. Meistarklases dalībniekiem būs iespēja piedalīties gatavošanā, klausīties un vērot gatavošanas procesu un, protams, pašiem visu nobaudīt.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija interjera muzeja kasē vai pa tālruni: 29570855.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.