Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Latvijas mazākumtautību festivāls "Vaļā vērti atslēdziņ’!"

29.06.2024. 11.20–17.00
Rožu laukums (56.508103, 21.011585)

No 29. līdz 30. jūnijam Liepājā notiks Latvijas mazākumtautību festivāls "Vaļā vērti atslēdziņ’!". Festivāls pulcēs vairāk nekā 100 mazākumtautību kolektīvus, nvo, kā arī individuālos izpildītājus, amatu meistarus - savas tautas tradicionālā kultūras mantojuma kopējus visā Latvijā, kā arī pārsteigs ar ārvalstu viesiem no Itālijas un Beļģijas, atzīmējot Eiropas Savienības divdesmitgadi. 

Divu dienu garumā uz centrālās skatuves Rožu laukumā un citviet pilsētvidē skanēs krāšņas koncertprogrammas, notiks mākslas darbu izstāde, tērpu skate, svētku gājiens, nacionālo ēdienu degustācijas, lekcijas, meistarklases un citas aktivitātes. Festivālā pārstāvētas 17 dažādas mazākumtautības - azerbaidžāņu, baltkrievu, brazīļu, bulgāru, ebreju, gruzīnu, krievu, ķīniešu, itāļu, lietuviešu, moldāvu, poļu, romu, spāņu, pakistāņu, ukraiņu un vācu.

Ieeja festivāla norisēs bez maksas. Ieeja festivāla koncertos koncertzālē "Lielais dzintars" ar bezmaksas ieejas kartēm, kas saņemamas "Biļešu paradīzes" kasēs no 18. jūnija. 

FESTIVĀLA PROGRAMMA

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.