Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Donoru Diena

11.06.2024. 09.00–13.00
LOC Olimpiskais centrs, pirmā stāva foajē (Brīvības iela 39, Liepāja)

Lai ik dienas uzturētu pietiekamus asins krājumus, Liepājas iedzīvotāji aicināti turpināt aktīvi iesaistīties asinsdonoru kustībā. Nākamā izbraukuma Donora diena Liepājā notiks otrdien, 11. jūnijā, LOC Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39.

Donoru dienas veiksmīgai norisei un pašu donoru ērtībai, aicinām iepriekš reģistrēties asins ziedošanai, zvanot pa tālruni 26 557 743.

Pirms asins ziedošanas, donori aicināti rūpīgi izvērtēt savas spējas palīdzēt kādam atveseļoties vai glābt dzīvību. Tas ietver ne vien drošas donora ikdienas gaitas, bet arī pārdomātu ēšanas režīmu un kvalitatīvu miegu, lai donora pašsajūta un ziedotās asinis būtu pēc iespējas augstvērtīgākas.

Kļūsti par donoru. Lai dzīvība nepārtrūkst!

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.