Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Grupas "Voltumna" (death metal)& "Sidewalk mafia"(gothic)

24.05.2024. 21.00–23.59
Mūzikas klubs "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja)

No Itālijas centrālās daļas nākušo grupu Voltumna 2009. gadā izveidoja jaunais ģitārists Haruspex, kuram pievienojās bundzinieks Augur Veii un Phersu (vokāls/bass).
Viņu "old school" Death un Black Metal mix izrādījās pareizais skaņu celiņš viņu liriskajām tēmām, kuras iedvesmojuši senās civilizācijas mīti un vēsture.

SIDEWALK MAFIA -ir aptumšota gotiskā/doom metāla grupa no Helsinkiem, Somijā. Grupas skanējums ir nomācošs ar zemu noskaņotām ģitārām, bet arī melodisks un tajā pašā laikā atmosfērisks ar skaņas tipa producēšanas sienu.
Sidewalk Mafia tika dibināta 2021. gadā. Grupa izdeva savu debijas pilna garuma albumu "72 Hours" kā digitālo versiju 2022. gada maijā ar Itālijas izdevniecības Sliptrick Records starpniecību.

Biļetes iepriekšpārdošanā Ticketshop.lv - EUR 3

https://ticketshop.lv/lv/events/5855

Pie durvīm - EUR 4

Ieeja - plkst.21.00
Koncerta sākums - plkst. 22.00

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.