Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Dzīvnieku karnevāls. Koncerts bērniem

17.05.2024. 10.00–11.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Liepājas Simfoniskais orķestris aicina mazos klausītājus uz jautru karnevālu, kurā uz koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves satiksies lauva, zilonis, ķengurs, gulbis, gailis, dzeguze, antilope, bruņurupucis un citi zvēri.

Franču komponista Kamila Sensānsa “Dzīvnieku karnevālā” ir daudz jautru un aizraujošu ainu, kurās dzīvnieki sarunājas, spēlējas, draudzējas un strīdas. Tas būs brīnumains stāsts un fantāziju raisoša pasaule, kas atdzīvosies simfoniskā orķestra skanējumā.

Koncerta programmu papildinās viens no Roberta Šūmaņa slavenākajiem darbiem “Karnevāls”. Tas radies, iedvesmojoties no karnevāla, kas notika viņa dzimtajā pilsētā Cvikavā. Skaņdarbā kā tēlus komponists iekļāvis arī dažus no saviem draugiem un pats sevi. Koncertā skanēs atsevišķi fragmenti no šī skaņdarba, un katrs no tiem stāstīs par kādu tēlu vai notikumu, kas saistīts ar karnevālu.

Šie divi skaņdarbi ir jautri un krāsaini, un radīs īstu karnevāla atmosfēru, ļaujot klausītājiem iztēloties un salīdzināt, kā priecājas cilvēki, un kā to dara dzīvnieki. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.