Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

“Pārsteidzošā Japānas Tohoku lietišķā māksla” atklāšana

16.05.2024. 17.00–18.00
Liepājas muzejs, muzeja anfilāde (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

Ceturtdien, 16. maijā, plkst. 17 Liepājas muzejā Kūrmājas pr. 16/18 atklās Japānas Tohoku reģiona lietišķās mākslas izstādi “Pārsteidzošā Japānas Tohoku lietišķā māksla”. 

Izstādē iekļautie 70 mākslas darbi atspoguļo populārākos ikdienā lietojamos priekšmetus, tostarp – kimono, aizslietņus, keramikas un metāla traukus, pinumus, gravīras un citus interjera priekšmetus. Darbos spilgti atklājas Tohoku dabas, kultūras un radošā gara tradīcijas un augstā meistarība un tehniskais izpildījums, kas radījuši plašu ietekmi arī uz citu Japānas reģionu lietišķo mākslu. Šī izstāde skatītājam atklāj japāņu smalkjūtīgo attieksmi pret ikdienā lietojamiem priekšmetiem, kā arī ļauj labāk izprast japāņu kultūras tradīcijas un pamatvērtības.

Izstāde “Pārsteidzošā Japānas Tohoku lietišķā māksla” Liepājas muzeja anfilādē būs skatāma no 16. maija līdz 30. jūnijam.

Papildu uzziņai skatīt ŠEIT.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.