Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

BikiKoncerts BikiSomā!

26.03.2024. 12.00–13.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Bikibuks ir jautrs, ziņkārīgs un atvērtai grāmatiņai līdzīgs ragainis – dzejas bilžu grāmatu sērijas “Bikibuks” galvenais tēls. Lai iepazīstinātu bērnus ar latviešu autoriem – Rūdolfu Blaumani, Frici Bārdu, Raini, Kārli Vērdiņu, Ingu Gaili, Ilmāru Šlāpinu un citiem –101 grāmatiņā šo autoru dzejoļi “atdzīvojās” košās, mūsdienīgās ilustrācijās. BikiGRUPA un dzejniece Inese Zandere pašus populārākos dzejoļus no krājuma ietērpuši skaistās dziesmās, kurām pirmskolas vecuma bērni un skolēni šajā koncertā varēs dziedāt līdzi.

Koncerta mērķauditorija: bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem. 

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.