Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Orķestromīma. Koncertizrāde bērniem

27.02.2024. 11.00–12.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

“Orķestromīma” ir jaunākiem skolēniem radīta atraktīva un dzirkstoša koncertizrāde, kas vedīs skatītājus cauri kino pasaulei, kur dzīvojas viss sabiedrības zieds. Izrādes galvenais varonis, mēģinot satikt ar līdzcilvēkiem, paralēli nokļūst kino pasaulē – vietā, kur katrs sevi redz kā galveno varoni, piedzīvojot notikumus vairākos kino sižetos. 

Šīs interesantās ainas uz skatuves atveidos mīmu ansamblis “Rīgas pantomīma”, kuru kustības ar mūziku no labi zināmām kino un animācijas filmām bagātinās Orķestra “Rīga” mūziķi kopā ar diriģentu Valdi Butānu un stāstnieku Raiti Zapacki.

 

Koncerta mērķauditorija: bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem. 

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.  

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.