Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Disneja multfilmu karuselis. Koncerts ģimenēm

10.12.2023. 17.00–19.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Īsi pirms Ziemassvētkiem aicinām ģimenes ar bērniem uz īpaši muzikālu un enerģisku piedzīvojumu kopā ar multfilmu varoņiem no Volta Disneja multiflmām! Kurš gan no mums nav dziedājis vai dungojis līdzi dziesmām no tādām multfilmām, kā “Ledus sirds”, “Džungļu grāmata”, “Pelnrušķīte”, “Skaistule un briesmonis” un "Vaiana", un vēl daudz citiem muzikālajiem tēliem! 

Šajā reizē multfilmu tēlu varoņos iejutīsies talantīgās mūziķes Patrisha un Dināra Rudāne, kā arī dziedātājs Andris Ērglis. Muzikālu vērienu nodrošinās kolektīvs “Liepaja Music Orchestra” diriģenta Jāņa Ivuškāna vadībā. Solistu trio, Patrisha, Dināra Rudāne un Andris Ērglis, uz vienas skatuves kāps pirmoreiz, nodrošinot klausītājiem vēl nebijušu muzikālu pieredzi.

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.