Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde “Māksla Gulagā. Vorkuta 1948.–1956.”

07.12.2023. 10.00–18.00
Liepājas okupācijas muzejs (K. Ukstiņa iela 7/9, Liepāja)

No 1. decembra (izstādes atklāšana) līdz 2024. gada 25. martam Liepājas muzeja filiāles "Liepājas okupācijas muzejs" izstāžu zālē K. Ukstiņa ielā 7/9 skatāma gleznotāja Solomona Geršova darbu izstāde "Māksla Gulagā. Vorkuta. 1948–1956".

Šajā izstādē skatāmi Vorkutā tapušie zīmējumi, par kuru pastāvēšanu kļuvis zināms vien nesen. Tajos dramatiski dokumentēti Gulaga ieslodzīto tēli un lēģera ikdiena. Gulaga tēmu mākslinieks turpina līdz pat nāvei. Viens no Geršova zīmīgākajiem vēlīnajiem darbiem ir “Atmiņas par Gulagu” (attēlā).

Šī ir pirmā izstāde, kas skatāma atjaunotajā Liepājas okupācijas muzeja ēkā. Kaut arī pašlaik norit spraigi darbi pie jaunas interaktīvas vēsturiskās ekspozīcijas izveides, Liepājas muzejs no šā gada 2. decembra ver durvis apmeklētājiem, kuriem būs iespēja apskatīt izstādi par Gulaga tēmu.

Izstāde “Māksla Gulagā. Vorkuta 1948.–1956” skatāma līdz 2024. gada 25. martam no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10 līdz 18.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.