Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Aivara Kleina mākslas darbu izstāde “Mans ceļš”

07.12.2023. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, muzeja anfilāde (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 20. oktobra (izstādes atklāšana) līdz 31. decembrim Liepājas muzeja anfilādē Kūrmājas pr. 16/18 skatāma mākslinieka Aivara Kleina mākslas darbu izstāde “Mans ceļš”.

Liepājas muzejā aplūkojamā liepājnieka, koktēlnieka un gleznotāja Aivara Kleina (1962) mākslas darbu izstāde “Mans ceļš” ir atskats uz mākslinieka radošo periodu 40 gadu garumā – no 1983. gada līdz 2023. gadam.

“Es nezinu no kurienes nāku, es nezinu uz kurieni es eju, bet es noteikti zinu, ka esmu ceļā,” par savu dzīvi, citējot kādu gudro, saka Aivars Kleins.

Aivara Kleina ceļš mākslā balstās uz trīs pīlāriem: Dievs, daba un darbs. Šīs vērtības iemantotas no bērnības, kas 1960.–1970. gados pavadīta laukos netālu no gleznainās Virgas Lankas “Māķiem”.

Izstāde “Mans ceļš” Liepājas muzejā Kūrmājas pr. 16/18 aplūkojama līdz 2023. gada 31. decembrim.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.