Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Aicinājums uz tikšanos ar Santu Anču un Gundegu Skudriņu

30.11.2023. 18.00–20.00
Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (Alejas iela 18, Liepāja)

Bijusī liepājniece Santa Dansberga - Anča, lielākās nacionālās žurnālu izdevniecības “Žurnāls Santa” izveidotāja, kopā ar savu uzticamo kolēģi, tagadējo žurnāla “Ieva” galveno redaktori Annu Peipiņu un savas intervijas varoni, pasākumu producenti Gundegu Skudriņu viesosies Liepājā.

Šoruden notiek izdevniecības akcija “Ieva dodas ciemos!”, kuras ietvaros piecos novados viesojas populārākā Latvijas preses izdevuma “Ieva” žurnālisti un interviju varoņi.

Sirsnīgā un radošā sarunā varēsiet satikties ar šīm burvīgajām dāmām, sadzirdēt viņu iedvesmojošos un dzīves atziņu stāstus. Katrā ziņā katra no viņām ir dzirkstoša personība, kuras satikšana var ienest gaismu un prieku šajos tumšajos vakaros.

Ja arī Jūs gribat sirsnīgā gaisotnē satikt IEVAS redakciju un žurnāla interviju varoņus, lūdzu, aizpildiet anketu

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.