Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Seminārs "Kā veiksmīgi sagatavot pieteikumu VKKF konkursiem"

27.11.2023. 16.00–18.00
Kultūras nams "Wiktorija" (Graudu iela 36/38, Liepāja)

Lai stiprinātu vietējo organizāciju kapacitāti un palīdzētu apgūt jaunas prasmes, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu (VKKF) aicina apmeklēt izglītojošu semināru par to, kā sagatavot pēc iespējas labāk pieteikumu VKKF fonda projektu konkursiem.

Semināru vadīs VKKF direktors Edgars Vērpe.

Pasākuma laikā varēs saņemt praktiskus padomus, kā sagatavot pēc iespējas labāku pieteikumu finansējuma iegūšanai, uzzināt par biežāk pieļautajām projektu rakstītāju kļūdām, kā arī ikviens interesents varēs saņemt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem no VKKF pārstāvjiem.

Lai VKKF fonda kolēģi varētu sagatavot pēc iespējas noderīgāku informāciju, aicinājums elektroniski iesniegt sev interesējošos jautājumus līdz 25. novembrim.  

Valsts kultūrkapitāla fonds ir publisks nodibinājums, kura galvenais mērķis ir veicināt kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu valstī saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām. Vairākas reizes gadā VKKF izsludina pieteikšanos uz dažādām programmām, lai organizācijas varētu realizēt daudzveidīgu žanru kultūras projektus.

Plašāka informācija: www.kkf.lv

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.