Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Jāņa Judina gleznu izstāde "Mīlot Latviju"

22.11.2023. 12.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina apmeklēt Jāņa Judina gleznu izstādi “Mīlot Latviju”

Izstādes atklāšana 04.11.2023. pulksten 12.00

Gleznu izstādē “Mīlot Latviju” būs skatāmas četros gadalaikos tapušas ainavas, pilsētainavas un ziedu kompozīcijas. Jānis Judins ir plenērists, kura darbi tapuši tieši dabā vienā vai divos seansos. Ar acīm apmīļots katrs uzgleznotais Latvijas zemes stūrītis un katrā otas triepienā jūtama savas zemes mīlestība.

Jānis no vecmeistariem mācījies gan glezniecības tehniku, gan attieksmi pret darbu un patriotismu: “Eļļas krāsu tehnika man ļauj strādāt visdažādākajos laikapstākļos - kā vasaras karstumā, tā ziemas salā. Skatītājiem vēlos paradīt, ka skaistums nav jāmeklē tālu, tas ir tepat mums apkārt”.

Izstāde skatāma no 4. novembra līdz 30. novembrim Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā katru dienu no 10.00 līdz 19.00.

Ieea izstādē ir bez maksas

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.