Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Lekcija uzņēmējiem par intelektuālo īpašumu

21.11.2023. 15.00–16.30
Liepājas pilsētas dome, lielā zāle, 2. stāvā (Rožu iela 6, Liepāja)

Aicinām uzņēmējus apmeklēt lekciju “Intelektuālais īpašums – aizsardzība un atbalsta iespējas”.

Lekcijas laikā varēs uzzināt, kas ir intelektuālais īpašums (IĪ), kā to aizsargāt un kādas priekšrocības uzņēmumam sniedz IĪ aizsargāšana. Tāpat būs iespējams iegūt vērtīgu ieskatu par Eiropas Savienības mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) fonda "Idejas stiprākam uzņēmumam" sniegto atbalstu IĪ aizsargāšanai.

Tēmas:

- MVU fonds “Idejas stiprākam uzņēmumam” sniegtais atbalsts
- Intelektuālā īpašuma aizsardzība – preču zīmes, dizainparaugi, patenti. 

Lektori:  Patentu valdes projektu koordinatores Karīna Breimane un Māra Vilciņa.

Šī gada sākumā Liepājas valstspilsētas pašvaldība parakstīja saprašanās memorandu ar Patentu valdi par sadarbību projektā “Autentiskuma pilsētu tīkls”, paredzot pašvaldības un Patentu valdes kopīgas aktivitātes ar mērķi veicināt Liepājas iedzīvotāju informētību par intelektuālā īpašuma aizsardzību, izglītojot autentisku produktu pirkšanas ieradumu ieviešanā ikdienā, kā arī popularizējot Liepāju kā pilsētu, kas atzīst autentiskas izcelsmes produktus un veic visu nepieciešamo, lai cīnītos pret viltojumiem un to izplatīšanu. 

“Autentisks ir mūžīgs!” – ar šādu saukli Liepāja kā vienīgā pašvaldība Latvijā pievienojusies Eiropas “Autentiskuma pilsētu tīklam”, kas iestājas par oriģināliem, autentiskiem produktiem un intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību. 

Ar plašāku informāciju iespējams iepazīties šeit: www.liepaja.lv/autentisks .

Lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 20. novembrim:

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.