Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

“Figurālā māksla 21. gadsimts. Lelles”

21.11.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 24. oktobra mākslas galerijā "Romas dārzs" apskatāma autordarbu un fotogrāfiju izstāde “FIGURĀLĀ MĀKSLA. 21. GADSIMTS. LELLES”. 

Izstāde “Figurālā māksla. 21. gadsimts. Lelles”, Autordarbu un fotogrāfiju izstāde aizsāk vairāku izstāžu ciklu, kas līdz gada beigām piepildīs galerijas ”Romas dārzs” Leļļu Mākslas un dizaina muzeja izstāžu zāles un būs veltītas muzeja pirmajai dzimšanas dienai Liepājā.

Izstādes ekspozīcija veidota no bijušo Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivālu dalībnieku dāvinātajiem autordarbiem, kuru papildina figurālo skulptūru foto galerija, kas atspoguļo dažādu valstu autoru profesionālās leļļu mākslas stila un pielietojamo materiālu daudzveidību.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.