Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Gleznotājas Līgas Ķempes miniatūru izstāde

21.11.2023. 12.00–20.00
Ģimenes restorāns "Parka paviljons" (Miķeļa Valtera iela 3, Liepāja)

2023. gada 21. septembrī, Liepājā, Parka Paviljonā aicinām uz tikšanos ar brīnišķīgo gleznotāju Līgu Ķempi un viņas izstādes :miniatūra: oficiālo atklāšanu saviesīgā gaisotnē. Izstāde Parka Paviljonā būs apskatāma līdz pat 2024. gada 31. martam. 

Līga ir dzimusi liepājniece un dzimtajā pilsētā guvusi pirmo izglītību mākslā. 1995. gadā viņa absolvēja toreizējo Liepājas Lietišķās mākslas koledžu. 2003. gadā Līga Ķempe saņēma mākslas maģistra grādu gleznošanas apakšnozarē, pabeidzot studijas Latvijas Mākslas akadēmijā. Diplomdarbs Carpe Diem bija viņas pirmā personālizstāde galerijā Bastejs 2002. gadā.

Šī gada vasaru Līga aizvadīja kā rezidējošais mākslinieks Liepājā, Karostas ūdenstorņa mākslinieku rezidencē, kur visas vasaras garumā viņa strādāja arī pie daļas no šai izstādē apskatāmo darbu radīšanas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.