Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

"Sacelšanās" - Cēsu Mazā teātra izrāde

07.10.2023. 19.00–20.30
Pegaza pagalms (Kuršu iela 20, Liepāja)

Cēsu Mazais teātris aicina uz Viljē de Ijs-Adāna izrādi “Sacelšanās”.

Fēlikss un Elizabete ir laulāts pāris, kurš arī kopā strādā privātajā bankā "Mans Nams". Kādā pusnaktī viss viņu dzīvē mainās. Izrāde ir par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām, kuras sasniegušas to stadiju, kad viens no iesaistītajiem personāžiem vairs tālāk tā nevar turpināt. Izrāde runās par līdzvērtīgu līdzāspastāvēšanu, par emocionālās vardarbības ietekmi uz attiecībām, par to, cik ļoti cilvēks zaudē cilvēcību, kad nonāk varas un naudas ietekmē.

Viljē de Lijs-Adāns lugu sarakstīja 19. gs. beigās. Izrādes veidotāji darbību pārcēluši uz 21. gs. Tātad - mūsdienām. Joprojām sabiedrībā pastāv ne tikai emocionālā, bet arī fiziskā vardarbība. Joprojām par to runā negribīgi. Joprojām tā tiek uztverta kā norma.

Radošā komanda:
Režisors Sergejs Šipīcins
Scenogrāfija/ kostīmi Elīna Valdmane

Lomās:
Fēlikss - Kaspars Zvīgulis
Elizabete - Ilze Liepa

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.