Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Innas Kostinas darbu izstāde "Zīda valdzinājums"

04.10.2023. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, mazā zāle (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No 29. septembra plkst. 17.00 (izstādes atklāšana) līdz 26. novembrim Liepājas muzeja mazajā izstāžu zālē būs skatāma Azerbaidžānas mākslinieces Innas Kostinas darbu izstāde "ZĪDA VALDZINĀJUMS".

Izstāde tapusi sadarbībā ar Azerbaidžānas vēstniecību Latvijā un turpina šogad aizsākto veiksmīgo sadarbību ar vēstniecību, kuras ietvaros šā gada vasaras sākumā pirmo reizi Ziemeļeiropā, Liepājas muzejā, bija skatāma Azerbaidžānas paklāju izstāde.

Mākslinieces apgleznotā zīda kolekcijās spilgti atklājas autores lieliskā krāsu un kompozīcijas izjūta, kā arī autores temperaments. Darbos ievītas Azerbaidžānas kultūras tradīcijas un stilizēti ornamentāli risinājumi, kas demonstrē mītiski poētisku stilu.

Inna Kostina ir atpazīstama ne tikai kā oriģināla gleznotāja, bet arī kā viena no pasaulē labākajām zīda apgleznošanas tehnikas – batikas speciālistēm. 

Izstāde Liepājas muzejā ir mākslinieces 40. personālizstāde.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.