Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

A. Priedola. Izstāde “Piena dienasgrāmatas"

03.10.2023. 11.00–17.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", 1. stāva foajē (Radio iela 8, Liepāja)

“Liepājas Mākslas forums”

Mūsdienu starpžanru festivāla “Liepājas Mākslas forums” ietvaros Liepājas koncertzāles mākslas telpā “Civita Nova” no 29. septembra līdz 5. novembrim skatāma jauno mediju mākslinieces, Liepājas Universitātes docentes Annas Priedolas izstāde “Piena dienasgrāmatas. Demence statistikā un stāstos”. Smeļoties autores personīgajā pieredzē, tā audiovizuālos mākslas darbos un datu vizualizācijās stāsta par tādām dziļām tēmām kā novecošana un vientulība, demence un pārmaiņas ģimenes attiecībās, saskaroties ar šiem dabiskajiem dzīves procesiem.

Izstāde cieši sasaistās ar festivāla šī gada moto “Visi putni skaisti dzied”, kas ir oda daudzveidīgajām un vienreizīgajām balsīm, kas ir mūsu pasaulē. Arī demences pacientu un viņu līdzcilvēku balsu sadzirdēšana ved uz iekļaujošāku, sociāli taisnīgāku un ilgtspējīgāku pasauli.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.