Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Visi putni skaisti dzied. Līdzdalības izrāde

01.10.2023. 17.00–19.00
Pludmale Kūrmājas prospekta galā (56.509204, 20.989965)

“Liepājas Mākslas forums”

Jūrmalas parkā pie “Vēja mātes” noslēgsim festivālu ar muzikālu īpašvietas izrādi “Visi putni skaisti dzied”. Tā ir dokumentāla līdzdalības izrāde, kas piedāvās skatītājam neparastus skatpunktus uz kultūras un dabas robežām, kurās cīnās kultivētais un dabiskais, cilvēka kārtība un dabas savvaļa.

“Visi putni skaisti dzied” ir līdzdalības izrāde, kurā profesionāli mākslinieki sadarbojas ar vietējo kopienu. Izrādes ietvaros profesionāli mākslinieki sadarbojas ar jauniem cilvēkiem, kas dzied koros. Taču koris ne tikai izpilda muzikālo materiālu – viņu domas par dziedāšanu, cilvēka un dabas attiecībām kļūs par daļu no izrādes dramaturģijas. Arī skatītāji, ieklausoties un sadzirdot stāstus par putniem un cilvēkiem, veidos izrādes kopējo skanējumu.

Norises vieta: laukums pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem jeb “Vēja mātes” pieminekļa (Zvejnieku aleja 11A, Liepāja)

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.