Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Lapsa un mežs

30.09.2023. 12.00–12.45
Liepājas Leļļu teātris, zāle (Rožu laukums 5/6)

LAPSA UN MEŽS
Vecums | 5+
Ilgums | 45 min

Izrādē tēlu attiecības iedvesmojušas latviešu tautas pasakas. Šajā, tāpat kā citos mežos, dzīvo lapsas, vilki, lāči, zaķi un dažnedažādi putni. Meža skaistā puse atklāj dabas krāšņumu un daudzveidību, neskaitāmos labumus, ko mežs sniedz saviem iemītniekiem, bet nomale – dīvaina paskata sēņotājus un viņu mežā aizmirstos “labumus” – mašīnu riepas, vecu televizoru un citus sadzīves atkritumus. Nomale ir izraidītās Lapsas mājvieta. Bet cik ilgi ir iespējams dzīvot atstumtībā un vientulībā? Lapsa domās ir spiesta atgriezīsies pie notikumiem, kas to noveduši līdz dzīvei meža malā. Un sākas Lapsas stāsts, tāpat kā viņas centieni atgriezties meža dzīvnieku saimē.

Režisors | MĀRTIŅŠ GAILIS
Scenogrāfe un māksliniece | ELĪNA VALDMANE
Leļļu meistare | ALĪDA PĒRKONE
Lomās | VIJA MEŽALE, MADARA ENKUZENA un ANDRIS ZEĻONKA

Biļešu tirdzniecība Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, vietnē www.bilesuparadize.lv vai 1h pirms izrādes Liepājas Leļļu teātra kasē, Rožu laukumā 5/6. Biļetes cena 9 EUR, ar atlaidi 8 EUR. 
 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.