Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Spāņu naktsklubs. Avangarda flamenko

30.09.2023. 21.00–22.30
Mūzikas klubs "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja)

“Liepājas Mākslas forums”

Sestdienas vakars tiks pavadīts karstasinīgas spāņu avangarda flamenko dejas un mūzikas apskāvienos. Un pie tam naktsklubā “Fontaine Palace”! Šajā unikālajā programmā flamenko elementi – deja un ģitāra – satiekas ar džeza elementu – saksofonu, panākot perfektu džeza un flamenko saplūšanu.

Inovatīvu un ritmiski aizraujošu skanējumu performancei piešķirs unikāls instruments – flamenko mašīna. Šis kastei līdzīgais, automatizētais instruments atklāj pavisam jaunu līmeni flamenko priekšnesumos, atveidojot vairākus zināmus flamenko ritmus vienotā un piesātinātā skanējumā.

Pēc performances mūziķi aicinās apmeklētājus uzkrātos enerģiskos flamenko ritmus izpaust visiem kopā – brīvā, nepiespiestā spāņu naktskluba atmosfērā!

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.