Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Roomful ot teeth. Amerikāņu a cappella balsis

30.09.2023. 18.00–19.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

“Liepājas Mākslas forums”

Pasaulslavenais, ar Grammy balvu novērtētais vokālais ansamblis “Roomful of Teeth” no ASV paplašina cilvēka balss potenciālu, specializējas galvenokārt uz īpaši ansamblim radītām mūsdienu komponistu koncertprogrammām un izceļas ar apbrīnojami virtuozu un izvērstu vokālo tehniku pārvaldīšanu. “Liepājas Mākslas forumā” apvienība izpildīs izdomas bagātu mūsdienu amerikāņu vokālo mūziku, ko radījušas trīs izcilas sievietes – komponistes – Karolīna Šo (Caroline Shaw), Misija Macoli (Missy Mazzoli) un Anhelika Negrona (Angélica Negrón).

Programmā atskaņotie darbi būs Latvijas pirmatskaņojumi un tie sekos ansambļa izraudzītam stāstam par to, kas ir zaudēts un iegūts ar vārdiem – valodas izjaukšana un atjaunotne caur struktūru un tekstu. Balss un teksts mutuļo, saplūst, spēlējas ar emocijām un cilvēka balss kļūst par neirobežotu krāsu paleti!

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.