Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

DAUKA. Labie jautājumi

29.09.2023. 18.00–19.00
Kultūras nams "Wiktorija" (Graudu iela 36/38, Liepāja)

Pēc Sudrabu Edžus stāsta "Dauka" motīviem

Režija un muzika | DMITRIJS PETRENKO
Tērpi un telpa | INGA SILIŅA
Lomās | INGA DZINTARE, ILZE JURA, ARMANDS KAUŠELIS
Gaisma | JĀNIS BRAŠS
Skaņa | KRISTAPS ŽILINSKIS

Asprātīga, mūsdienīga, dziļa un emocionāla radošās komandas saruna ar skatītāju par Daukas kā bērna emocionālajiem pārdzīvojumiem, par vardarbību, drosmi, piedošanu mūsdienās un virāk kā 100 gadus senā pagātnē. Izrādes forma nav tradicionāla. Aktieri vienlaikus risina gan atveidoto varoņu – Daukas, Mātes, Skolotāja stāstu, gan savu – Ingas, Ilzes un Armanda. Katrs kā aktieris un vienlaikus tēls izrādē viņi reprezentē atšķirīgu Liepājas teātra kursu, paaudzi un dzīves redzējumu. Skatītāji izrādi var vērot maksimālā pietuvinājumā, sekot tēlu tapšanai un tam, kā aktieri veido savas attiecības viens ar otru, ar skatītāju un ar teātri.

Biļešu tirdzniecība Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, vietnē www.bilesuparadize.lv vai 1h pirms izrādes Liepājas Leļļu teātra kasē, Rožu laikumā 5/6, tālr. 26594529.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.