Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Ģitāras virtuozs Šons Šibe. Neparasti

29.09.2023. 19.00–20.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

“Liepājas Mākslas forums”

Viens no savas paaudzes daudzpusīgākajiem ģitāristiem, japāņu izcelsmes skotu  mākslinieks Šons Šibe Latvijā uzstāsies pirmo reizi. Ar novatorisku pieeju savam instrumentam Šibe ir iemantojis “viens no izsmalcinātākajiem ģitāristiem nozarē” (Gramophone) reputāciju. Viņš ir jaunā ģitāristu viļņa līderis un veido izdomas bagātas koncertprogrammas, kas mirdz gan ar novatorismu, gan kaislīgu klasikas interpretāciju.

Festivāla “Liepājas Mākslas forums” atklāšanas koncertā Šons Šibe atskaņos īpaši radītu koncertprogrammu “Neparasts” (Out there) – jaunu elektriskās un akustiskās ģitāras apvienotu priekšnesumu, kur mūsdienu un sendienu komponistu darbi savijas tikpat neparasti viegli kā abi instrumenti.

Koncertā skanēs Olivjē Mesiāna, Stīva Reiha, Johana Sebastiāna Baha, Sofijas Gubaiduļinas (Eiropas baznīcas mūzikas balva), Hildegardes no Bingenas, Džuliusa Īstmena, Džūlijas Volfas un Agustīna Barrjosa Mangorē mūzika.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.