Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Stikla mākslas darbu izstāde "Stikla sajūta"

20.09.2023. 10.00–18.00
Liepājas muzejs, mazā zāle (Kūrmājas prospekts 16, Liepāja)

No ceturtdienas, 6. jūlija, plkst. 17 (izstādes atklāšana) līdz 24. septembrim Liepājas muzeja mazajā izstāžu zālē Kūrmājas prospektā 16/18 skatāma stikla mākslas darbu izstāde "Stikla sajūta", kas veidota sadarbībā ar Līvānu stikla un amatniecības centru.

Izstādē skatāmi projekta “Stikla sajūta” laikā tapušie autordarbi, kurus veidojuši desmit dažādu paaudžu ievērojamākie Baltijas stikla mākslinieki.

Izstādē “Stikla sajūta” piedalās gan Latvijas stikla mākslas nozares mākslinieki: Vineta Groza, Anna Heinsberga Varnase, Ieva Birģele un Baiba Dzenīte, gan arī mākslinieki, kuri, sākot no 1970. gada līdz 2008. gadam, ir strādājuši un guvuši pirmo stikla izstrādes pieredzi Līvānu stikla fabrikā: Herberts Erbs, Aīda Rotčenkova, Ludmila Safronova, Dainis Gudovskis, Juris Dunovskis, Remigijus Kriukas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.