Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde "Teddy lācis - no klasikas līdz avangardam"

20.09.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

Ekspozīcijas pamatā ir ASV dzīvojošo mākslinieču - pasaulē pazīstamās leļļu mākslinieces Pašas Setrovas un fotogrāfes Jūlijas Osinas-Fridman kopīgi radītās fotogrāfijas, kuras papildina dažādu valstu mūsdienu autoru darinātie lāči no P.Setrovas kolekcijas. Pirms aizbraukšanas uz ASV Paša Setrova savu Shoddy lāču kolekciju atdāvināja Ināras Liepas Leļļu Mākslas muzejam. Tajā ir skatāmi ne tikai paši lāči, bet arī J.Osinas-Fridman  tapušās fotogrāfijas, kur modeles lomā ir Paša Setrova kopā ar savas kolekcijas lāčiem.

Par izstādes vēstnesi izvēlēts Latvijas mākslinieces Kristīnes Kliginas darbs ar nosaukumu ”Totēms”.

Cilvēku mīlestība pret rotaļu lāčiem aizsākās 20. gs. sākumā un tā nepāriet, bet kļūst arvien stiprāka. Pa šo laiku  Teddy lāču dizains ir ieguvis jaunas aprises pateicoties daudziem mūsdienu māksliniekiem, kuru darbos jaušama vēlme radīt ko jaunu, laikmetīgāku tajā pašā laikā saglabājot lāča formas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.