Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Radošo darbu izstāde “Krāsainie sapņi”

19.09.2023. 08.00–22.00
LOC Olimpiskais centrs, pirmā stāva foajē (Brīvības iela 39, Liepāja)

No šī gada 1. - 23.septembrim LOC Olimpiskā centra Rožu zāles foajē būs apskatāma Liepājas Sociālā dienesta Dienas centra un Specializēto darbnīcu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem (GRT) radošo darbu izstāde “Krāsainie sapņi”.

Izstāde veidota ar mērķi parādīt plašākai sabiedrībai Dienas centra apmeklētāju talantus un darba spējas. Darbos izmantota zīmēšanas, gleznošanas, mozaīkas mākslas tehnika, dekupāža, zīda apgleznošana, sveču liešana, papīra dizains u.c. Šai izstādei īpaši izveidota sveču kolekcija “ Cerību stars” un apsveikuma kartītes Tēva dienai, ko atzīmējam 10. septembrī. Šie cilvēki redz dzīvi daudz krāsaināk, un viņu iztēlei nav robežu - Dienas centra un Specializēto darbnīcu dalībnieku daudzveidīgais radošuma, fantāzijas un sapņu lidojums aplūkojams šajā izstādē.

Izstāde darba dienās aplūkojama no 8.00 - 22.00, sestdienās no 9.00 - 17.00.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.