Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Izstāde “P_L_A_S_T_A_C - Zemūdeņu karš. Epizode 12”

19.09.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

Galerijā "Romas dārzs" apskatāma plaša Latvijas dizaineru un domubiedru grupas izstāde. Tā ir 12. epizode no 1995. gadā aizsāktā izstāžu seriāla "Zemūdeņu karš". Izstādes koncepts balstīts uz franču ironiskā kino un reālu zemūdeņu būves vēstures epizodēm. Izstādēs piedalās vairāk nekā 30 mākslinieki, kas strādā dažādos žanros un materiālos un radījuši plašu darbu klāstu – trīsdimensiju objektus, gleznas, grafikas, fotogrāfijas.

12. epizodē mākslinieki aicināti iedvesmoties no spilgtām Francijas kultūras un rūpniecības virsotnēm – Francijai un tās kultūrai bijusi un joprojām ir nozīmīga loma Latvijas radošo personību izaugsmē; tieši uz franču kultūrtelpu devās Latvijas mākslinieki-modernisti, lai mācītos, iedvesmotos un krātu pieredzi. Par galveno iedvesmas avotu izvēlētas Žaka Tatī (Jacques Tati) filmas Mon oncle (1958) un Playtime (1967) ar tajās ietvertajiem ironiskajiem vizuālajiem kodiem. 

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.