Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Ekskursijas sabiedriskajā transportā

18.09.2023. 16.00–18.00
Liepājas pilsēta

Eiropas Mobilitātes nedēļā, no 18. septembra līdz 22. septembrim, pulksten 17.30 4. maršruta autobusa regulārajā reisā no M. Ķempes ielas autobusu galapunkta līdz Atmodas bulvārim būs iespēja klausīties zinoša gida stāstu par Liepājas un Karostas vēsturi.

Brauciens gida pavadībā notiks visa reisa garumā – aptuveni 40 minūtes – un tas noslēgsies reisa galapunktā, Atmodas bulvārī. Vietu skaits katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ interesenti aicināti pieteikties Liepājas Reģiona Tūrisma informācijas birojā pa tālruni 29 402 111. Ekskursijas dalībnieki aicināti arī laikus sarūpēt sabiedriskā transporta biļeti un ierasties uz ekskursiju M. Ķempes ielas autobusu galapunktā, ievērojot autobusa atiešanas laiku. Dalībniekiem, kuriem ikdienā ir piemērots braukšanas maksas atvieglojums vai ir derīga abonementa biļete, atsevišķa sabiedriskā transporta biļete nav jāiegādājas. Braucienam noslēdzoties, dalībnieki individuāli plāno savu nokļūšanu atpakaļ brauciena sākumpunktā vai uz citiem galamērķiem.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.