Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

ALEX piemiņas koncerts - ZVAIGZNES CEĻŠ

14.07.2023. 19.00–22.00
Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" (Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja)

Vēloties godināt un pieminēt izcilās un neatkārtojamās balss īpašnieku un ilggadīgo grupas "Opus Pro" solistu dziedātāju ALEX (1962 – 2021), kurš 2022. gadā būtu svinējis 60 gadu jubileju, 2023. gada pavasarī un vasarā Latvijas pilsētu koncertzālēs un brīvdabas estrādēs notiks ALEX piemiņas koncerti "Zvaigznes ceļš".

Koncertos, kuros skanēs grupas «Opus Pro» zināmākās dziesmas, piedalīsies ALEX meita un piemiņas koncerta idejas autore - Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas 'Opus Pro" hitu autors Harijs Zariņš, dziedātāji Jānis Aišpurs, Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Antra Stafecka, grupas 'Colt", "Very Cool People", "Laime pilnīga", "Laika suns' u.c. mākslinieki (jāpiebilst, ka katrā pilsētā mākslinieku sastāvs būs atšķirīgs).

Vadītāja lomā iejutīsies Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis, režisore – Maija Kalniņa.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.