Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Brazīļu karnevālšovs

30.06.2023. 20.00–22.30
Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" (Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja)

Šovasar, 30. jūnija vakarā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” būs krāsains un ugunīgs brazīliešu karnevāls ar unikālu šovu – desmitiem mūziķu, dejotāju un bundzinieku viesosies Liepājas piekrasē ar krāšņu brazīliešu karnevālu!

Pēc  panākumiem bagātās debijas uz VEF kultūras pils skatuves un grandiozām ovācijām no sajūsmināto skatītāju puses ”Brazilian carnival show” komanda ir iedvesmojusies sniegt papildus 3 izrādes Latvijas lielākajās estrādēs – Liepājā, Jelgavā un Rojā, pieaicinot vēl vairāk mūziķu, bundzinieku, brazīļu dejotāju un specefektu kompāniju, veidojot to par neaizmirstamāko vasaras piedzīvojumu katram tā apmeklētājam.

 Starptaustiskā koncertšova komanda sola uzburt īstus svētkus slavenā Riodežaneiro karnevāla garā. Redzēt viņu uzstāšanos ir kā doties ceļojumā uz Brazīlijas karnevālu.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.