Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

"Krāsu spēles"

27.05.2023. 10.00–20.00
Tirdzniecības centrs "Kurzeme", 3. stāva foajē (Lielā iela 13, Liepāja)

Liepājas vēsturiskajā centrā, kvartālā starp senamatnieku darbnīcu Dārza ielā un Liepājas cietumu, atrodas vēsturiska ēka, kurā teju jau simts gadus aprūpē bērnus. Šodien misija ir līdzīga - tā ir Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiāle "Liepāja". Ik dienu šeit tiek sniegti sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem funkcionāliem smagiem ar bērniem bērniem, traucējumiem, kā arī pilngadīgām personām ar smagiem un ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem.

Ikdienā ar mājas iemītniekiem darbojas dažādi speciālisti. Viņu nodarbībās nav radošuma un fantāziju lidojumu robežu, iztēles, atmiņu un sapņu piepildījumu var novērot izstādē redzamajos darbos. Šajos mākslas darbos ir izmantota zīmēšanas, gleznošanas, kā arī mozaīkas mākslas tehnika.

Valsts sociālās aprūpes centrs "Kurzeme" filiāle "Liepāja"

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.