Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Svetlanas Saveļjevas tēlniecības darbs "Cerību impulsi"

27.05.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

Leļļu Mākslas un Dizaina muzejā, Galerijā ”Romas dārzs” Liepājas Mazākajā izstāžu telpā “Mākslas ala” no 14. aprīļa būs skatāms Svetlanas Saveļjevas mākslas darbs “Cerību impulsi”.

Izveidotais darbs ir abstrahēts cilvēka portrets. Tā smalko un sarežģīti sapīto struktūru veido stieples un to savienojumi, gluži kā šūnu tīkls dzīvajās būtnēs. Radītās galvas poza ar uzrauto zodu izsaka cerību. Savukārt materiāla mirdzošās īpašības parāda impulsus vienotajā darba sistēmā. Darba ideja pauž cilvēka sarežģīti izveidotā organisma nebeidzamu spēku un dabas iekārtas skaistumu.

Mākslinieces radītajās skulptūrās ir izveidoti reālas pasaules cilvēki ar tiem raksturīgiem tikumiem un netikumiem, uzvedības paradumiem, emocijām un tieksmēm. Mākslas darba satura izvēle ir cieši saistīta ar sabiedrībā notiekošo. Katra cilvēka domas atrodas nemitīgā dialogā starp eksistenciālajiem jautājumiem un laicīgajiem uzdevumiem. Mēs bieži tās pārskatām un mainām, meklējot atbildes un jaunas interpretācijas par cilvēces jau sen zināmu būtību.

 

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.