Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Maijas Rezenbergas grafikas darbu izstāde "Valdošie vēji"

27.05.2023. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 14. aprīļa līdz 2. jūlijam Leļļu Mākslas un Dizaina muzejā, Galerijā "Romas dārzs" būs skatāma mākslinieces Maijas Rezenbergas grafikas darbu izstāde “Valdošie vēji”.

Maijas Rezenbergas personālizstādē “Valdošie vēji” tiks izstādīti divdesmit pēdējo trīs gadu laikā tapušie grafikas darbi, kuri izpildīti unikālās grafikas tehnikā, ir vienā eksemplārā un iepriekš nav tikuši izstādīti. Maijas klusais un apdomīgais vērotājas skatiens atspoguļojas filigrānajās tintes līnijās – kompozīcijas ir pārdomātas, izsvērtas, un formu valoda ir skaidra. Taču patiesībā māksliniece ir kā vējš, kas negaidīti saceļas un izjauc kārtīgi saķemmētu frizūru. Smalkā grafikas valoda stāsta par ironiskām, bieži vien abstraktām būtnēm, kurās spoguļojas vienlaikus cilvēcīgi saprotamas, tomēr klusībā peltas un negribētas rakstura iezīmes un situācijas.

Sīkdatņu iestatījumi
Aizvērt×

Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.
Izmantojot Google tulkotāju, tiek piekrists pirmās puses mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.